ریزر با کیبوردهای گیمینگ سری Huntsman، ساختار کیبوردهای مکانیکی را به تکامل رساند

ریزر با کیبوردهای گیمینگ سری Huntsman، ساختار کیبوردهای مکانیکی را به تکامل رساند

کمپانی ریزر به تازگی از دو کیبورد Huntsman و Huntsman Elite رونمایی کرده که تکنولوژی تازه ای را به کیبوردهای مکانیکی می آورند. این کیبوردها، نخستین محصولات ریزر در نوع خود هستند که از سوییچ های «اپتو-مکانیکال» بهره مند شده اند و بازخورد کلیکی کیبوردهای مکانیکی را با تکنولوژی مبتنی بر مادون قرمز ادغام می کنند تا تشخیص فشرده شدن کلید با سرعت بسیار بیشتری صورت بگیرد.

این راهکار هوشمندانه به ریزر اجازه داده تا به سرعت پاسخدهی بسیار بالاتری دست پیدا کند که برای گیمرها بسیار مهم تلقی می شود. اما در عین حال، بازخورد لمسی کلیدهای مکانیکی از بین نرفته و تجربه لذتبخشی از بازی های ویدیویی حاصل می شود. آنطور که ریزر می گوید، کلیدهای این دو کیبورد احساسی شبیه به سوییچ های مورد استفاده در کیبورد «ریزر گرین» و سایر کیبوردهای مشابه دارند اما پاسخدهی آنها تا 30 درصد از نمونه های قبلی بیشتر است. بهره گیری از این تکنولوژی ضمناً به معنای قطعات متحرک کمتر است که برخی از مشکلات رایج کیبوردهای مکانیکی را از بین می برد و باعث می شود کلیدهای سری Hunstman تا 100 میلیون فشار را تحمل کنند.

کیبورد ریزر Huntsman Elite

مدل پایه Hunstman همراه با سوییچ های اپتو-مکانیکال و نورپردازی Chroma از راه می رسد و قیمتی معادل 149.99 دلار دارد. در این بین مدل Huntsman Elite از چند قابلیت اضافه بهره مند شده و هزینه ای 199.99 دلاری رو دستتان می گذارد.

گذشته از نورپردازی کلیدها، مدل Elite از نورپردازی در بخش زیرین نیز بهره مند شده که می تواند شمایلی زیبا به میز کار و اطراف کیبورد ببخشد. ریزر همچنین یک استراحتگاه مغناطیسی برای مدل Elite تدارک دیده که نورهایی را از طریق یک کانکتور پین پنهان ساطع می کند؛ بنابراین دیگر محبور به انتخاب میان ظاهر جذاب کیبورد یا احساس راحتی به هنگام استفاده از آن نیستید. ناگفته نماند که در بخش بالایی و سمت راستی Elite، کنترل های مولتی مدیا نیز قرار گرفته که بسته به نیازهای کاربر، کاملاً قابل شخصی سازی است. کیبوردهای جدید ریزر همین حالا از طریق وب سایت این کمپانی فروخته می شوند.

The post ریزر با کیبوردهای گیمینگ سری Huntsman، ساختار کیبوردهای مکانیکی را به تکامل رساند appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *